تبلیغات
حضرت مهتاب
04:05 ب.ظ
108
نگاه های شیطان رنگ بندی شد سیاه و سفید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
معبود من

خدایا همه شکر نعمتت را میکنند اما من شکر بودنت تو نعمت منی...

خیلی وقتا برام سوأل بود که اگه تو هر شرایطی قرار بگیرم حاضرم حجابمو حفظ بکنم یا نه؟؟
 چون آدما تو موقعیتای سخت که خودشون نشون میدند همیشه وقتی ماجرای اون خانمی که در زمان رضاخان به خاطر کشف حجاب بیرون نیامد و آقا امام زمان(عج) لحظه مرگ به دیدارش رفتند برام زیبا و دوست داشتنی بود و یک آرزو
 دلم خیلی میخواست تا این حد فرمانبر خدا باشم و خودمو به آقا ثایت کنم!!!! و از خدام خواستم اما جالبه بدونید شاید ماها این روزا به همون صورت سالهای گذشته مورد امتحان قرارنگیریم ولی خداوند امتحانای زیادی سر راه ما خانما قرار میده اینم نمونش بخونید ببینید من که وقتی تو سیر خوندن مطالب رفتم  شبکه العالم و  این خبر خوندم تا چند لحظه تو بهت بودم شماهارو نمیدونم   داعش از طریق زنان فعال در این گروهک، مطالبی را مطرح کرده مبنی بر این که زنان متاهل باید پوشیه سیاه بر چهره داشته باشند و زنان مجرد، برقع سفید بپوشند.

 شهروندان موصلی می گویند، داعش از زمان تسلط بر این شهر، قبل از اجرای تصمیمات جنجالی خود، ابتدا از سیاست "محک زدن" و ارزیابی واکنش مردم استفاده می کند. بر این اساس، داعش درباره اقدامی همچون تشخیص زنان متاهل از مجرد با تعیین رنگ پوشیه هم اخباری منتشر کرده تا واکنش شهروندان نسبت به این اقدام را محک بزند و در صورتی که شاهد عکس العمل شدید نباشد، آن را عملی می کند.

اهالی موصل می گویند، زنان از ترس اقدامات غیراخلاقی داعش، از خانه های خود خارج نمی شوند. اینک که بیش از دو ماه از حضور عناصر داعش در شهر می گذرد، تصور کلی که اهالی موصل از آنها دارند این است که عناصر داعش وحشی، منحرف و اهل فسق و فجور هسنتد. این تصور برخاسته از برخورد نیروهای این گروه تروریستی با زنان در بازارها، بیمارستانها و اماکن عمومی است.
دلتنگیهای من

این روزها همه گرگ شده اند

کافیست مقداری سر به زیر باشی

با بره اشتباه می گیرند ، و برای دریدنت خیز بر میدارند...!